دوره های آموزش اتوماسیون صنعتی - بهینه برای آموزش خصوصی ، آموزشگاه ها ، صنایع
Norway

آموزش برنامه نویسی PLCهای سری S7-1200  و S7-1500 زیمنس با  TIA PORTAL

TIAPortal نرم افزارجدید زمینس برای یکپارچه سازی برنامه نویسی PLC های سری ۱۲۰۰ و ۱۵۰۰ بامانیتورینگ وسایر ابزارهای مربوط است. البته انواع دیگر کنترلرهای قدیمی نیز درآن قابل پیکربندی است . PLCهای جدیدقابلیت های بسیارپیشرفته ای دارند که به راحتی قابل پیاده سازی. است از جمله بلوکهای. حرکتی و شمارنده سریع. از جمله این امکانات قابلیت های تحت وب و اینترنت از جمله وب سرور است که io های کنترلر و مانیتورینگ را به راحتی روی هر آدرسی قرار میدهد. یا حتی میتوانید بوسیله وب نویسی صفحات وب بسازید. این امکانات و موارد دیگر در این دوره به شما با پشتوانه تجربه غنی عملی آموخته خواهد شد.

اطلاعات بیشتر...

Norway

آموزش WINCC V14 در بستر TIA Portal + آموزش Wincc Flexible

امکانات Wincc به کار رفته در TIA تقریبا شبیه به Wincc Flexible است. بنابر تجربه بینظیری که در نوشتن کتاب راهنمای جامع و کامل wincc flexiblr داریم این دوره با نهایت عمق و ظرافت های مانیتورینگ به شما آموزش داده می شود. wincc نرم افزار ایجاد مانیتورینگ برای کنترلر های خط تولید است. مانیتورینگ تسلط انسان بر ماشین را به حد بسیار زیادی افزایش میدهد . تا آنجا که به آن HMI میگویند. رابط انسان و ماشین.

اطلاعات بیشتر...

Norway

آموزش سیستم کنترل فرایند و SCADAی زیمنس PCS7 -V8

PCS7 یکی از پیشرفته ترین سیستم های کنترل برای صنایع متوسط و بزرگ از جمله کارخانجات سیمان، پتروشیمی، خودرو سازی و فولاد است. کارخانه هایی با چندین دپارتمان بزرگ و بخش های متنوع بوسیله شبکه ای از PLC های سری S7 به هم متصل می شوند و به تبادل داده با اتاق های کنترل یا CCR می پردازند. به لطف این سیستم کارخانه های بزرگ به راحتی توسط چند دستگاه رایانه کنترل می شوند. این سیستم با بهره گیری از نرم افزار تحت شبکه و قدرتمند WINCC امکانات شگفت انگیزی در اختیار صاحبان صنایع و مهندسین می گذارد. برای مثال یک سرور PCS7 می تواند در هر نیم ثانیه از 100000 سنسور یا تگ نمونه برداری کند و نتایج را به صورت نمودار و خروجی های دیگر نمایش دهد. تمامی عیوب و آلارم های سیستم در اختیار شماست و می توانید هر تجهیز را به هر روش دلخواه روشن و خاموش یا تنظیم نمایید. با امکانات جدید آن می توانید در هر نقطه ای از جهان بر بستر اینترنت فرایند را کنترل نمایید و به پایداری سیستم کمک کنید.

مهندس محمد رضا بهنود با بیش از 10 سال تجربه در صنعت سیمان و پشتیبانی فنی از اتاق کنترل مرکزی و انجام پروژه های مختلف در این زمینه و تالیف کتاب "راهنمای جامع و کامل Wincc Flexible" برا آموزش این سیستم در خدمت شماست.

اطلاعات بیشتر...

دوره های آموزش طراحی سایت - بهینه برای آموزشگاه ها ،دبیرستان غیر انتفاعی ، آموزش خصوصی
HTML5

آموزش طراحی سایت - آموزش اصول طراحی صفحات وب بوسیله زبان HTML - به روش مدرسه جهانی وب

HTML زبان ساختن صفحات وب است. تمامی روش هایی که به ساخته شدن یک صفحه وب منجر می شود نیز به نحوی از این زبان بهره میبرند. در این دوره با بهره گیری از روش تدریس مدرسه جهانی وب (W3School) با ساده ترین و استاندارد ترین روش جهان به شما HTML5 را خواهیم آموخت.J این روش در جاهایی آنقدر ساده است که نوجوانانی که با رایانه آشنایی کمی دارند نیز می توانند از آن بهره ببرند. HTML زبانی است که آن را بدون هیچ نرم افزار جانبی ، حتی فقط با یک NotePad می توانید بنویسید و یک صفحه وب داشته باشید. یکی از نکات بسیار جالب این است که فرا گرفتن وب نویسی می تواند شما را در ساخت نرم افزارهای اندروید و IOS نیز کمک کند. امروزه بسیاری از نرم افزارهای پیشرفته اندروید و IOS از محتوای تحت وب بهره می برند. پس از فراگرفتن این آموش می توانید صفحه وبی مانند آنچه در حال مطالعه آن هستید تهیه کنید.

 

Norway

آموزش طراحی سایت - آموزش اصول زیبا و پویا سازی صفحات وب بوسیله کدهای CSS - به روش مدرسه جهانی وب

CSS زبان زیباسازی و افکت دادن به صفحات وب است. بدون CSS صفحات وب به بیابانی از متن ها تبدیل می شوند. در این دوره با بهره گیری از روش تدریس مدرسه جهانی وب (W3School) با ساده ترین و استاندارد ترین روش جهان به شما CSS3 را خواهیم آموخت. J این روش در جاهایی آنقدر ساده است که نوجوانانی که با رایانه آشنایی کمی دارند نیز می توانند از آن بهره ببرند. مدرسه جهانی وب برای CSS کتابخانه ای با نام W3.CSS تهیه نموده است که استفاده از ان بسیار ساده تر از خود کدهای CSS است. با استفاده از این کتابخانه که استفاده از آن را در این دوره به شما خواهیم آموخت صفحات وب مدرن و بسیار زیبایی ساخته می شود. در صورت درخواست تکنیک های پیشرفته تر این کتابخانه مثل تکنیک های Responsive ، تکنیک های افکت تصاویر و غیره به شما آموزش داده می شود.

Norway

آموزش طراحی سایت - آموزش برنامه نویسی JAVASCRIPT در صفحات وب - به روش مدرسه جهانی وب

JavaScript   زبانی است که بوسیله آن می توانید دریک صفحه وب ساده برنامه نویسی نمایید تا کارهای مختلفی را که به صفحه وب شما حالت یک نرم افزار می دهد انجام دهید. برای مثال محاسبات ریاضی در صفحه انجام دهید یا یک جستجو درصفحه پیاده ساز کنید. می توانید جاوااسکریپت را با CSS تلفیق کنید و جلوه های بسیار پیشرفته ای به وب سایت خود بدهید. در این دوره ما این زبان کد نویسی را بوسیله روش مدرسه جهانی وب (W3School) با ساده ترین و استاندارد ترین روش جهان به شما خواهیم آموخت. J بوسیه این کد نویسی وب سایت شما با دنیای خارج از خود ارتباط برقرار می کند. مثلا کارهای بانکداری الکترونیک ، شبکه های موبایل بسیاری از پایگاه های داده، نرم افزارهای Desktop و سرور.

آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان - بهینه برای مدارس غیرانتفاعی ، آموزشگاه ها ، آموزش خصوصی
Norway

آموزش برنامه نویسی بازی های رایانه ای برای کودکان بوسیله پازل

در این آموزش در سه ترم مفاهیم برنامه نویسی با زبان پازل به کودکان آموزش داده می شود. در این دوره هیچ کدی به صورت متنی نوشته نمی شود بلکه کودک شما بوسیله قرار دادن تکه های پازل درون هم مفاهیم اولیه برنامه نویسی را فرا گرفته و برنامه نویسی می کند. این دوره یکی از کورس های بین المللی است که توسط تیم Scratch از دانشگاه MIT آمریکا تهیه شده و پشتیبانی می گردد.

اطلاعات بیشتر...

Norway

آموزش برنامه نویسی اندروید به روش پازل برای نوجوانان

طی این آموزش در سه ترم برنامه نویسی سیستم عامل اندروید به زبان پازل آموزش داده می شود بدون اینکه فرزند شما هیچکدام از پیچیدگی های سیستم عامل اندروید را حس نکند و بتواند برنامه های حرفه ای با آن تهیه کند. این دوره یکی از کورس های بین المللی است که توسط تیم AppInventor از دانشگاه MIT آمریکا تهیه شده و پشتیبانی می گردد. کتاب اندروید برای همه توسط مهندس محمد رضا بهنود در انشارات قدیس چاپ شده است. این دوره توسط ایشان تدریس می گردد.

Norway

آموزش برنامه نویسی ربات و ماشین آلات ساده برای نوجوانان بوسیله برد های Arduino

در این دوره طی سه ترم اصول کار با میکروکنترلر Arduino با زبانی بسیار ساده به فرزند شما آموزش داده می شود. آموزش برنامه نویسی این کنترلر قدرتمند بوسیله زبان C++ انجام می شود که این کد نویسی در عمل به ایشان آموزش داده می شود. در این دوره فرزند شما با انواع سنسورها، موتورها، بازوها و سایر قطعات رباتیک آشنا می شود. محتوای این دوره با استفاده از قطعات پیشرفته و بسیار ساده به فرزندتان آموزش داده می شود.

اطلاعات بیشتر...

Norway

آموزش طراحی نرم افزارهای تحت وب و وب سایت با ASP.NET بر مبنای کار با پایگاه داده SQL

ASP.Net یکی از پیشرفته ترین تکنیک های تهیه نرم افزارهای تحت وب یا Web Application ها است. این تکنیک گسترده که توسط Microsoft ارائه گردیده است با استفاده از رابط کاربری بی نظیر خود و برنامه نویسی C#  و VB به شما کمک می کند تا به راحتی نیازهای یک سازمان بزرگ یا نیازهای وبسایت شخصی خود را براورده سازید. در این تکنولوژی مخصوصا نوع Web Forms آن، کار با پایگاه های داده بسیار ساده تر از تکنیک هایی مانند PHP است. در این دوره به شما خواهیم آموخت که چگونه یک وب سایت ASP.net طراحی کنید و چگونه با پایگاه های داده کار کنید. البته لازم است مقداری برنامه نویسی C# یا VB و مقداری هم SQL بدانید. در صورتی که با این موارد آشنایی ندارید یک دوره مقدماتی جداگانه برای شما برگزار می شود.

 

 

Norway

آموزش زبان کار با پایگاه های داده رابطه ای SQL - به روش مدرسه جهانی وب

SQL  زبانی است برای برقراری ارتباط با پایگاه داده رابطه ای، بوسیله این زبان می توانید داده ها را در پایگاه داده ذخیره کنید و یا با فیلترهای بسیار قدرتمند آنها را استخراج، بروزرسانی یا حذف کنید. برای کار با انواع پایگاه داده مثل SQL Server , MySQL , LocalSQL  ویا پایگاه های داده در سیستم عامل اندروید یا IOS نیاز به فرا گرفتن این کد نویسی دارید. این کدها در میان کدهای دیگر برنامه نویسی می شوند تا بتوان با داده ها کار کرد. برای دوره ASP.NET فرا گرفتن این کد نویسی ضروری است.